خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

  آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ موضوعی است که امروز در سری مطالب آموزش فتوشاپ به آن رسیدیم ، تا با این مطلب بتونیم کمکی داشته باشیم به افرادی شاید در شروع راه برای طراحی کارت ویزیت هستند .  البته آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ محوریت اصلی  طرح امروز است .

  آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ 

  فتوشاپ یک نرم افزار کارآمد و بسیار مناسب برای طراحی به شمار میرود ، این نکته را در بسیاری از مطالب برای شما ذکر کردیم ، چرا که Photoshopp درون محیط خود ابزارهایی قرار داده است که بخوبی می تواند نیاز هر طراحی را برای ترکیب و ایجاد یک طرح جذاب و مهیج میسر می کند . تفاوتی ندارد که در کدام کشور حضور دارید و چه ابزارها و نرم افزار هایی برای طراحی در دسترس شماست . اگر شما تسلط کامل بر نرم افزار هایی مثل کورل دارو ، ادوبی ایلوستریتور و … داشته باشید هم در نهایت بهترین گزینه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ است .

  آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای <a href=با فتوشاپ" width="800" height="400" srcset="http://reza-graph.ir/wp-content/uploads/2016/12/آموزش-طراحی-کارت-ویزیت-حرفه-ای-با-فتوشاپ.jpg 800w, http://reza-graph.ir/wp-content/uploads/2016/12/آموزش-طراحی-کارت-ویزیت-حرفه-ای-با-فتوشاپ-300x150.jpg 300w, http://reza-graph.ir/wp-content/uploads/2016/12/آموزش-طراحی-کارت-ویزیت-حرفه-ای-با-فتوشاپ-768x384.jpg 768w" sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" style="font-family: IRANSanss; border: 1px solid rgb(251, 251, 251); max-width: 100%; display: inline-block; position: relative; height: auto;">

  آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

  ادامه مطلب

  این مطلب تا کنون 51 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : طراحی ,کارت ,ویزیت ,افزار ,آموزش ,طراحی کارت ,کارت ویزیت ,آموزش طراحی ,افزار هایی ,ویزیت حرفه ,
  آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر